WYWIADÓWKI, DNI OTWARTE, SPOTKANIA RADY RODZICÓW PRZEDSZKOLA I  SZKOŁY

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW W R.SZK.2022/2023

L.P

IMIĘ I NAZWISKO

NAUCZANY PRZEDMIOT

PROPONOWANY TERMIN KONSULTACJI
( DZIEŃ I GODZINA)

1

MGR KAROLINA BARWICKA

BIOLOGIA

PONIEDZIAŁEK 14.40-15.40

2

MGR BOLESŁAW BRYCH

CHEMIA

CZWARTEK 7.00-8.00

3

MGR IZABELA DRABIK

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

CZWARTEK 7.00-8.00

4

MGR inż. TOMASZ FIC

EDB, TECHNIKA, INFORMATYKA

WTOREK 13.40-14.40

5

MGR DOROTA FRANIEL

MATEMATYKA

PONIEDZIAŁEK 6.55-7.55

6

MGR RENATA GDAK

JEZYK POLSKI

WTOREK 15.00-16.00

7

MGR HALINA GŁYŻEWSKA-SOBEL

GEOGRAFIA

CO DRUGI CZWARTEK OD 15.09

14.30-15.30

8

MGR KRYSTYNA GUZIEL

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

ŚRODA 6.50-7.50

9

MGR MARCIN GRZEGANEK

WSPOMAGANIE

WTOREK 13.50-14.50

10

MGR MARTYNA HAJDAS

PSYCHOLOG

PONIEDZIAŁEK 9.00-10-00

11

MGR JOANNA JANINA- MOL

BIBLIOTEKA

PONIEDZIAŁEK 13.00-14.00
(CO 2 TYG.OD 12.09.22R.)

12

MGR DAGMARA  KARKOSZKA

LOGOPEDIA

ŚRODA 6.46-7.45
(CO 2 TYG.OD 14.09.22R.)

13

MGR KAROLINA KOKOT

JĘZYK POLSKI

CZWARTEK, PIĄTEK8.15-8.45

14

MGR KATARZYNA KOŁODZIEJ

MATEMATYKA

ŚRODA 14.35-15.35(S.NR 9)

15

MGR MARIUSZ KOMAR

WYCHOWANIE FIZYCZNE

CZWARTEK 10.45-11.45

16

MGR MAŁGORZATA KURZEJA

WSPOMAGANIE

WTOREK 6.50-7.50

17

MGR GRAŻYNA MAŁYSKA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WDŻ

CZWARTEK 6.45-7.45

18

MGR KINGA MAREK

RELIGIA

PONIEDZIAŁEK 11.30-12.30

19

MGR MAŁGORZATA MATEJKO

PLASTYKA

WTOREK 7.00-8.00

20

MGR JOANNA MOŚNY

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

CZWARTEK 15.30-16.30

(S.NR 16)

21

MGR BARBARA OGŁOZA

RELIGIA

PONIEDZIAŁEK od 13.35 do 14.35

22

MGR WANDA OPOKA

PEDAGOG

ŚRODA 16.00-17.00

23

MGR BEATA OWCARZ

HISTORIA

PONIEDZIAŁEK 7.00-8.00

24

MGR BEATA PASTUSZAK

JĘZYK ANGIELSKI

CZWARTEK 6.45-7.45

25

MGR BARBARA PORANEK

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

WTOREK 15.30-16.30(S.NR 16)

26

MGR RAMONA SŁADKOWSKA

JEZYK ANGIELSKI

CO DRUGĄ ŚRODĘ
OD 14.9 8.00-9.00

27

MGR OLGA WIELOCH

INFORMATYKA,FIZYKA,TECHNIKA

PONIEDZIAŁEK 06.45-07.45

28

MGR ANETA WOCZKA-DĘBSKA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

CZWARTEK 15.30-16.30

29

MGR HALINA WOŹNIAK

MUZYKA

WTOREK 15.30-16.30

30

MGR MONIKA ZAPOROWSKA

JĘZYK NIEMIECKI

PIĄTEK 14.35-15.35

31

MGR DOROTA ZIOŁA

JĘZYK ANGIELSKI

PIĄTEK 6.45-7.45

32

MGR MARTA ZUBER

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

PIĄTEK 7.00-8.00(S.NR 21)

33

MGR KATARZYNA SZUBA

JĘZYK POLSKI

WTOREK 13.50-14.50

34

MGR MARCIN DOMAGAŁA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

PONIEDZIAŁEK 8.00-9.00

35

MGR MAGDALENA WIŚNIEWSKA

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

PIĄTEK 9:30 - 10:30

36

MGR ALEKSANDRA DĄBROWSKA

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY  PIĄTEK 12.30 - 13.30